Şerifali Küçük Kitap Aanaokulu | Şerifali anaokulları | şerifali anaokulu | şerifali anaokul | şerifalideki anaokulları

Hakkımızda

pic_typorgaphy

Özel Küçük Kitap Anaokulu’muzda, her çocuğun benzersiz ve özel olduğu gerçeğinden yola çıkarak öğrenmeye ilgi uyandıran, varolan yetenekleri geliştiren, oyun ve eğlenceyle birlikte öğrenmelerini destekleyen, öğrenci merkezli eğitim metodları uygulanır.


Okulumuz Atatürk ilke ve devrimleri ışığında çağdaş, demokratik ve laik bireylerin her yönden ulusal ve uluslar arası toplumun önemli ve değerli birer üyesi olarak hazırlanmasını amaç edinmiştir. Aynı düşüncede mesleği eğitim olan kurucular ve eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.


Hedefi; geleceğin mutlu, kendine güvenen, çevresiyle barışık ve üretken insanlarını yetiştirmek olan Küçük Kitap Anaokulu siz bilinçli ailelerin tercihi olacaktır.


Eğitim anlayışımızda ana dil etkinliklerinin yanı sıra, yabancı dilin öneminin de bilincinde olarak Almanca-İngilizce öğretmenleri ile dil eğitimine ağırlık verilmiştir.


Bizler; saygın, alanında uzman, çağdaş eğitim kadromuzla mutlu ve güvenli bir gelecek için ilk adımımızı attık. Sizleri geleceğin ışıklı çiçekleri olan çocuklarımızı yetiştirmek amacıyla, farklı eğitim anlayışımızla tanışmanız için okullarımıza bekliyoruz...